Rémálmok birodalma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rémálmok birodalma

Los Angelest mindenki a sztárok pompás lakhelyének tartja, ahol a drogozás a legrosszabb. Nagy tévedés! LA-ben különös, természetfeletti dolgok történnek. Az éjszakában számtalan gonosz rejtőzik, kiket csak egy kis csoport képes megfékezni.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Staff
Alison Conrad
Jasmine Heartley
Legutóbbi témák
» Sunlight University
Jasmine Heartley I_icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 12:14 am by Vendég

» ROXFORT FRPG
Jasmine Heartley I_icon_minitimeKedd Júl. 19, 2011 6:58 pm by Vendég

» Blade Of Dawn
Jasmine Heartley I_icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 7:05 pm by Vendég

» Cruelty and the Beast
Jasmine Heartley I_icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 9:50 am by Vendég

» Shadowland
Jasmine Heartley I_icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 9:21 am by Vendég

» Black Rose
Jasmine Heartley I_icon_minitimeSzomb. Jún. 25, 2011 4:32 pm by Vendég

» Tűztánc
Jasmine Heartley I_icon_minitimePént. Jún. 24, 2011 9:37 pm by Vendég

» The OC- szerepjáték
Jasmine Heartley I_icon_minitimeSzer. Jún. 15, 2011 10:49 pm by Vendég

» Nefilim...
Jasmine Heartley I_icon_minitimeVas. Május 15, 2011 1:42 pm by Vendég

Top posters
Admin
Jasmine Heartley I_vote_lcapJasmine Heartley I_voting_barJasmine Heartley I_vote_rcap 
Alison Conrad
Jasmine Heartley I_vote_lcapJasmine Heartley I_voting_barJasmine Heartley I_vote_rcap 
Jasmine Heartley
Jasmine Heartley I_vote_lcapJasmine Heartley I_voting_barJasmine Heartley I_vote_rcap 
Nikki Gordon
Jasmine Heartley I_vote_lcapJasmine Heartley I_voting_barJasmine Heartley I_vote_rcap 
Affiliates
free forum


 

 Jasmine Heartley

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Jasmine Heartley

Jasmine Heartley


Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2011. Mar. 01.
Age : 33
Tartózkodási hely : Los Angeles

Jasmine Heartley Empty
TémanyitásTárgy: Jasmine Heartley   Jasmine Heartley I_icon_minitimeKedd Márc. 01, 2011 1:06 pm

Jasmine Heartley Images?q=tbn:ANd9GcRWXXK9gx2upo2paBOKfn7JUArXQ0VwBd_SFr_x5LQ4l2q8xXb4&t=1

Név: Jasmine Heartley
Kor: 20
Nem:
Faj: Médium
Származás: Salem
Különleges képességek: az alapvető képességeken kívül, mint az álmokba való belépés, az események előre megálmodása, a gondolat-érzelem olvasás, és az, hogy képes beazonosítani a természetfeletti lényeket, nagyon fogékony az energiára, ezzel tud manipulálni: képes energiát közvetíteni, illetve energiapajzsot létrehozni is.


Előtörténet: 1990-ben születtem, július 26-án. Aki egy kicsit is ért az asztrológiához, az tudja, hogy ez az oroszlán jegye, és azt hiszem, ezzel mindent elárultam. Sőt, még az aszcendensem is oroszlán. Jól látod, ne akarj velem kikezdeni!
Salemben születtem, és talán nem mindenki tudja, hogy ez egy... "boszorkánytanya". Igen, ezennel megerősítem, hogy ezek a legendák igazak. Valóban élnek ott boszorkányok, sőt, az emberek többsége az, ahogy az én édesanyám is. Nem meglepő ebből kifolyólag, hogy én is rendelkezem bizonyos képességekkel, igen ám, de ezek mintha túlmutatnának a boszorkányságon, időnként meg vagyok róla győződve, hogy így van.
Az apámat sosem ismertem, mivel meghalt. Anyámat védte egy démon támadásától, amikor velem volt várandós, és végül porrá égett. Anyám sokat mesélt róla, mivel nagyon szerette őt, és talán egy kicsit vádolja önmagát azért, hogy a szeretett férje, gyermekének apja meghalt. Amint megszülettem, azután rögtön démonirtásba kezdett. Én ilyenkor a szomszédban voltam, anyu jó barátnőjénél, volt, hogy napokat is. Mivel itt is volt egy lány gyerek, aki velem egy korú volt, így nem is volt ez nagy probléma, és nekem is lett barátnőm.
Az évek folyamán, ahogy cseperedtem, hiányzott az édesanyám. Nem tudtam kihez kötődni, vagy inkább nem tudtam hozzá kötődni. Folyton a múltért élt, hogy bosszút álljon, és ezért még az én felcseperedésemről is lemaradt. Nem volt jó a viszonyunk, épp ezáltal, nem találta meg a démont, akit keresett. Óvodába, majd iskolába jártam, és önellátóvá váltam igen hamar, miután már kevesebb időt töltöttem a szomszédban, veszem azt, nem napokat.
Felfedeztem magamban, hogy hasonlítok anyura a képességeket illetően, szóval, hogy nekem is vannak. Ezzel együtt pedig, ahogy az én képességeim kibontakoztak, láttam anyámat, ahogy felemészti a gyűlölet. Egyre sivárabb, és gonoszabb lett, úgyhogy már nem tudtam vele élni. Ellökött magától, az egyetlen embert, aki még maradt neki.
Los Angelesbe költöztem, és elkezdtem egy gimnáziumba járni. Persze nekem sokkal nehezebb volt, mint másnak, hiszen én teljesen egyedül éltem, és tartottam el magam. Sokat gyakoroltam otthon a képességeimet, és tanultam anyu barátnőjétől, Isa-tól rengeteget, például kártyavetést. Igen, ilyen munkával kerestem a pénzem. Csak az első lakbér árával nem tudnék elszámolni, mert azt loptam, hogy kiadják nekem. Anyámnak ugyanis volt félretett pénze, amit elvettem tőle, hogy megkezdhessem az önálló életet. Írtam neki egy búcsúlevelet, de nem tudja, hol vagyok, sőt, Isa sem tudja, pont azért, hogy anyának ne kelljen hazudnia. Van olyan boszorkánytrükk ugyanis, amivel ez kideríthető, már, hogy az ember hazudik e.
Semmit nem hagytam otthon neki. Tudtommal még csak egy képet sem, mert nem akarom, hogy azáltal rám találjon. A kapcsolatunk pedig sosem volt elég erős, így szerintem ebből a szempontból védve vagyok, na meg a képességeim által is, amiket aligha ismerek még.
Kártyavetésből éltem, hiszen volt hozzá Isteni adottságom, és hamar elterjedt a hír, hogy milyen jó vagyok, így rengetegen jöttek hozzám. Addig a napig, amíg egyszer csak betörtek a lakásba, és elraboltak. Valami nagyon hideg, és sivár helyen tértem magamhoz, látszólag emberek társaságában, de ők annál sokkal többek voltak. Éreztem, hogy mások, hogy nem olyanok, mint a sima emberek. Valami felfoghatatlanul mély sötétség, riasztó rettenet volt, ami belőlük áradt. Faggatni kezdtek, hogy mégis ki fia-borja vagyok, és én válaszoltam nekik. Sima boszorkányként kezeltek, de még nem tudták eldönteni, mi legyen a sorsom... valami érdekeset felfedezhettek bennem, nem tudom, mi lehetett az, a mai napig sem, bár már nem is érdekel. Amikor már harmadik napja voltam náluk, megtámadták őket, az egyik démont követte négy boszorkány. Elintézték őket, és kiszabadítottak engem, amiért nagyon hálás voltam. Összeszedtem a lakásomból a cuccaimat, és azonnal tovább is álltam, hozzájuk. Tanítgatni kezdtek, de tudtam, hogy nem fogok tudni mindent elsajátítani, csak apró dolgokat, amiket esetleg egy átlagember is tudna, vagy valamivel többet - nem voltam boszorkány. Ez még Salemben kiderült számomra.
Azt mondtam nekik, hogy a sokk hatására, hogy elvittek, úgy döntöttem, nem akarom használni a képességemet. Ezután elköltöztem tőlük, ismét egy bérelt lakásba, de egy érdekes könyvet magammal vittem. Tudtam, hogy nem fog nekik hiányozni, mivel két példány volt belőle. Pár hét után a megtakarított pénzem elfogyott, így ismét kártyavetéssel próbálkoztam, de már jóval óvatosabban, és ügyesebben.
Olvastam továbbá a könyvet, magántanuló lettem. Innen értesültem a démonokról, a farkasokról, a boszorkányokról, és a médiumokról, amiről, ahogy az írás szólt, mindösszesen három születhetett olyan 20 évvel ezelőtt, amikor Isten már megelégelte a sok gonoszságot a Földön. Azonban mivel mi emberek vagyunk, és nem Istenek, tőle sokkal távolabb vagyunk, így megadta csak a lehetőséget, hogy elintézzük a dolgot magunk között, mielőtt beavatkozna a dolgok folyamába komolyabban, és elpusztítaná a földet.
Már egyetemista vagyok. Felnőttképzést hallgatok, mellette pedig feszegetem a határaimat. Talán én vagyok a három közül az egyik médium, nagyon sok jel utal erre. Például emlékszem arra, hogy amikor a démonok elvittek, elaludtam egyszer, és az egyikük be akart lépni az álmomba, amitől kicsit megégett, mert még időben abbahagyta. Azután az egyikük az őrzésem során elaludt, és én néztem az arcát, elbambultam, és hirtelen képeket láttam, álomképeket, amik csak tőle jöhettek, de annyira meghökkentem, hogy ez azonnal abba is maradt.
Bár sosem tudtam igazán sok időt tölteni az emberek között, a kortársaim között, mégis nagyon szerettek. Tartottak tőlem, ugyanakkor szerettek, mert nagyon erős empatikus készséggel rendelkezem, vagy inkább azt mondanám átérző vagyok. Érzem az emberek érzéseit, de ez sokszor csak galibát okoz, mint, hogy használna.
Rengeteg dolgot megálmodok előre. Kiskoromban megálmodtam, hogy el fogok költözni anyától. Aztán megálmodtam, hogy elkapnak a démonok, de akkor ezeket csak szimpla véletlennek tekintettem, ma már azonban ez nagyon sűrűvé vált az életemben.
Ezen kívül érzem őket. Az utcán, amikor sétálok, meg tudom mondani, melyik ember ember, és melyik ember valami más. Sajnos még nem vagyok elég jó, hogy teljesen meg tudjam őket különböztetni, mert a rossz boszorkányoknak hasonló az energiájuk, mint a démonoknak, szóval ez még zavaros a számomra.
És akkor ott van ez az energia dolog... még csak tesztelem. De tény, hogy valamit tudok kezdni a világban lévő energiákkal. Például a minap az egyik szobanövényem kiszáradt. Odaültem mellé, és a kezemet a szárához érintettem, közvetlenül oda, ahol az folytatódik a földben, és elképzeltem, ahogy energiát közvetítek felé... két nap múlva már szebb volt, mint valaha korábban, holott mindössze 5 percet töltöttem így vele.

Jellemzés: Tüzes, szenvedélyes, magával ragadó személyiség. Egyszerűen különc, de mégis szerethető, pont azért, mert átérző, és mert sokat látott a világból, sok tapasztalata van, így tud tanácsot adni, és segíteni is. Egyelőre nem tud mit kezdeni a képességeivel, és nem tudja még igazán, hogy médium e, vagy csak nem kapott eleget a boszorkányságból, szóval nem tudja, hogy ő annál jóval több. Igazán közel magához nem nagyon enged embereket, de alapvetően barátságos, és szókimondó harcos, mint egy igazi oroszlán.

Külső: Nem viszi túlzásba az ezzel való foglalkozást, mivel állandóan rohan valahová. Kedveli a farmernadrágokat, és felsőket, inkább a lazán nőies vonalat részesíti előnyben. Haját is kedvének megfelelően összefogja, vagy kiengedi, az is olyan fazonra van igazítva, hogy ne kelljen vele sokat szenvednie. Első ránézésre érezhető, hogy más, mint az emberek, más, mint a többiek, de mégis nagyon barátságosnak tűnik (bár ő magát nem érzi annak). Az emberek indokolatlanul nagyon vonzódnak hozzá.
Vissza az elejére Go down
Alison Conrad
Admin
Alison Conrad


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás ideje : 2011. Feb. 02.

Jasmine Heartley Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jasmine Heartley   Jasmine Heartley I_icon_minitimeKedd Márc. 01, 2011 8:50 pm

Jas! Igaz, hogy a karakter nem szerepel a cannon listán, de azt hiszem, néhány rendkívüli esetben ezt el fogom, el kell néznem! Pont mint nálad Wink Imádom az ET-d, és alig várom, hogy játssz egyet velem is. Rajtunk kívül már csak egy médium van. Kíváncsi vagyok, ki lesz az Razz
Természetesen jelentkezésed el van fogadva!
^^
Vissza az elejére Go down
 
Jasmine Heartley
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Rémálmok birodalma :: Általános :: Itt jelentkezz!-
Ugrás: