Rémálmok birodalma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rémálmok birodalma

Los Angelest mindenki a sztárok pompás lakhelyének tartja, ahol a drogozás a legrosszabb. Nagy tévedés! LA-ben különös, természetfeletti dolgok történnek. Az éjszakában számtalan gonosz rejtőzik, kiket csak egy kis csoport képes megfékezni.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Staff
Alison Conrad
Jasmine Heartley
Legutóbbi témák
» Sunlight University
Nikki Gordon I_icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 12:14 am by Vendég

» ROXFORT FRPG
Nikki Gordon I_icon_minitimeKedd Júl. 19, 2011 6:58 pm by Vendég

» Blade Of Dawn
Nikki Gordon I_icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 7:05 pm by Vendég

» Cruelty and the Beast
Nikki Gordon I_icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 9:50 am by Vendég

» Shadowland
Nikki Gordon I_icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 9:21 am by Vendég

» Black Rose
Nikki Gordon I_icon_minitimeSzomb. Jún. 25, 2011 4:32 pm by Vendég

» Tűztánc
Nikki Gordon I_icon_minitimePént. Jún. 24, 2011 9:37 pm by Vendég

» The OC- szerepjáték
Nikki Gordon I_icon_minitimeSzer. Jún. 15, 2011 10:49 pm by Vendég

» Nefilim...
Nikki Gordon I_icon_minitimeVas. Május 15, 2011 1:42 pm by Vendég

Top posters
Admin
Nikki Gordon I_vote_lcapNikki Gordon I_voting_barNikki Gordon I_vote_rcap 
Alison Conrad
Nikki Gordon I_vote_lcapNikki Gordon I_voting_barNikki Gordon I_vote_rcap 
Jasmine Heartley
Nikki Gordon I_vote_lcapNikki Gordon I_voting_barNikki Gordon I_vote_rcap 
Nikki Gordon
Nikki Gordon I_vote_lcapNikki Gordon I_voting_barNikki Gordon I_vote_rcap 
Affiliates
free forum


 

 Nikki Gordon

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Nikki Gordon

Nikki Gordon


Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2011. Feb. 13.

Nikki Gordon Empty
TémanyitásTárgy: Nikki Gordon   Nikki Gordon I_icon_minitimeSzomb. Feb. 19, 2011 7:35 pm

Nikki Gordon Sophia-Bush--300x450

Név: Nicole „Nikki” Gordon
Kor: eredetileg 200 éves, azonban 20 évesnek néz ki
Nem: Nő
Faj: Démon
Származás: Los Angeles
Különleges képességek: Gondolat olvasás

Előtörténet:
Miután kiűztek minket az Alvilágból, a világot jártam, hol egyedül, hol csoportban. Nem szeretek egyedül lenni, vágyom a társaságra. Talán ezért is dolgozom pincérnőként, rengeteg emberrel megismerkedem, és nem érzem magam annyira magányosnak. Sok férfi keresi a társaságom és komolyabban is gondolja velem, de én mindig kihátrálok. Úgy érzem, azzal, ami vagyok, nem érdemlem meg senki szeretetét. De ne siessünk ennyire előre, hiszen a lényeget még el sem mondtam.
A Földön eltöltött első évben ugyan olyan voltam, mint a többi. Gyilkoltam és rettegésben tartottam a körülöttem lévő embereket. Nem érdekelt semmi sem, csak az, hogy én jól érezzem magam. Aztán megtörtént az, amire nem számítottam. Találkoztam valakivel, akitől az életem teljesen felfordult. Elkezdtem érezni, úgy, mint az emberek, bár sosem mertem megszólítani. Attól féltem, eluralkodik rajtam a gyenge énem és akkor akár árthatok neki. Így távolról csodáltam. Végül az élet elsodort tőle és mennem kellett abból a városból, de azt az érzést, amit Ő hagyott a „szívemben” sosem felejtettem el. Megpróbálok jó lenni és nem ártani az embereknek, még ha néha ez egyszerűen nem megy. Próbálom elnyomni a valódi énem, de néha előtör belőlem, akkor azonban menekülj!

Jellemzés:
Makacs és őszinte. Ami a szívemen az a számon, még akkor is, ha sértő és durva. Harcolok saját magam ellen, hogy jobb legyek. A démonok nem viccesek, de én képtelen lennék meglenni nélküle. Jól felvágták a nyelvem. Ha nem vagy velem őszinte? Kezdj el búcsúzkodni a szeretteidtől.

Külső:
Sötétbarna, félhosszú hajam van, amit általában kibontva hordok, valamint barna szemeim. Nem vagyok híve a nőcis ruháknak, de ha muszáj, belebújok. Inkább a tornacsuka-farmer-poló kombinációt részesítem előnyben. Sminkelni viszont szoktam, kihangsúlyozva a szemem és a szám.
Vissza az elejére Go down
Alison Conrad
Admin
Alison Conrad


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás ideje : 2011. Feb. 02.

Nikki Gordon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nikki Gordon   Nikki Gordon I_icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 5:15 pm

Kicsit kevés az előtörténeted, de azt kell hogy mondjam, a kevesebb néha több. Nagyon tetszik, el vagy fogadva Razz Very Happy
Vissza az elejére Go down
Nikki Gordon

Nikki Gordon


Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2011. Feb. 13.

Nikki Gordon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nikki Gordon   Nikki Gordon I_icon_minitimeCsüt. Márc. 03, 2011 9:53 pm

Köszönöm szépen Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nikki Gordon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nikki Gordon   Nikki Gordon I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nikki Gordon
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Rémálmok birodalma :: Általános :: Itt jelentkezz!-
Ugrás: